Doğal Taş, Tarihi Eser, Cephe Temizliği için Ekolojik Yüzey Temizliği Uzmanı

S o d a   B l a s t (S0da ile temizlik)

Soda Patlatma tahribatsız aşındırıcı olarak kullanır ve çevreye zararlı kimyasalları ortadan kaldıran devrimci  bir temizlik teknolojisidir. Soda patlatma boya, korozyon, biyolojik kirleticilerin, yağ, karbon ve diğer birçok kaplamaları kaldırmak için ıslak veya kuru kullanılabilir.

Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast
Soda Blast Süreci

Bu yeni boya sıyırma teknolojisi toksik temizlik kimyasallarını ortadan kaldırır. İstenilen herhangi bir seviyeye kadar çok katmanlı temizlik yapar ve makineler çalışma süreçleri içinde iken de kullanılabilmektedir. Bu güvenli, taşınabilir, ıslak veya kuru, tahribatsız soyma işlemidir.

Kabartma tozu - soda kumlama  özel olarak formüle edilmiş sodyum bikarbonatır. Bu toksik olmayan, gıda sınıf malzemesi %100 suda çözünür ve çevre açısından sakıncalı değildir.

 

Uygulama Yapılabilecek Malzemeler
Alüminyum, Asfalt, Pirinç, Tuğla, Karbon, Demir Döküm,  Beton, Bakır, Fiberglas, Galvanizli Metaller, Cam, Granit, Demir, Kalker, Mermer, Duvarcılık, Neopren, PVC, Plastik, Porselen, Lastik, Yaprak Kaya, Paslanmaz Çelik, Yapısal Çelik, Çelik, Sıva, Çini, Kaplama tahtası, Vinil, Ahşap vs...