Doğal Taş, Tarihi Eser, Cephe Temizliği için Ekolojik Yüzey Temizliği Uzmanı

Hassas Kumlama

Garnet

    Garnet dayanıklı bir doğal mineraldir. Kırılmamış tanelere, düzensiz formlara ve doğal taşlanmış kenarlara sahiptir granat taşları grubuna aittir. % 0,10 dan daha az serbest silika içeren Garnet mono kristalindir, . Homojen bir yapıya sahip olup, sert ve dayanıklıdır. Kırılmamış tanelere, düzensiz formlara ve doğal taşlanmış kenarlara sahiptir.  200mesh 180mesh 120mes 80mesh 30/60mesh olmak üzere çeşitli büyüklüklere sahip olan granüller kullanım yerine göre seçilmektedir.

   Basıncı ayarlanabilen (EYT) Ekolojik Yüzey Temizleme makinası ile malzemenin patinesine zarar vermeden yüzeysel olarak temizlenmektedir. Temizlik sarf malzemesi olarak genellikle Avusturalya GMA Garnet (iso14001) soda, fındık kabuğu, kayısı çerkideği kabuğu ve kimyasal madde kullanılmaktadır. 

 

 

Hassas Kumlama ile

     Cephe Temizliği, Tarihi Eser Temizliği, Doğal Taş, Mermer ve Küfeki Taşı Temizliği, Tuğla ve Terracotta Temizliği, Ahşap Yüzey Temizliği, Ahşap Eskitme, Beton ve Brüt Beton, Fiber Takviyeli Beton Yüzey Temizliği, Pas ve Korozyon Temizliğii Grafiti Temizliği, Yangın Sonrası Yüzey Temizliği, Metal Yüzey Temizliği, Fiber Yüzey Temizliği yapılmaktadır

hassas kumlama
hassas kumlama
hassas kumlama
hassas kumlama
hassas kumlama
mikro hassas kumlama
dogal-tas-temizligi
zorlu
zorlu center
Hassas Kumlama
Hassas Kumlama
dis cephe
Hassas Kumlama
Hassas Kumlama
Hassas Kumlama